Sprzedajemy najwyższej jakości naczepy i cysterny

 

Autotanker – solidny partner dla klientów i dostawców z całego świata.
 

Firma Autotanker powstała w 2009 roku. Od początku idea naszej działalności skupiała się na imporcie oraz sprzedaży naczep i cystern na terenie kontynentu europejskiego. Z roku na rok rozwijaliśmy się zdobywając uznanie i zaufanie wielu klientów z różnych krajów. Z czasem, przy dynamicznie zmieniających się potrzebach rynku, ofertę firmy rozszerzyliśmy o wynajem naczep. Dziś posiadamy wieloletnie doświadczenie w imporcie i eksporcie cystern. Każdego dnia wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostawców z całego świata.
 

Nasi klienci pochodzą między innymi z:
 

Polski, Rosji, Ukrainy, Czech, Słowacji, Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu, Gruzji, Litwy, Białorusi, Armenii, Węgier, Afganistanu, Estonii, Rumunii a także z Afryki: Kamerun, Zambia, Zimbabwe, Dżibuti, Wybrzeże kości Słoniowej.
 

Najpopularniejsze marki cystern dostępnych w Autotanker to:
 

Magyar, Maisonneuve, BSL, Merceron, Caldal, Indox, OMT, Menci, Carmosino, Alkom, Stokota, Acerbi, Sacim, Trailor, Schrader, HLW, Pollini, Elzam, Cardi, Bolgan, Viberti, Nuova Manaro, Sara, Enerco, Schwarzmuller, Cobo, Feber oraz Feldbinder. W ofercie posiadamy też wiele innych sprawdzonych marek.
 

Dysponujemy w ciągłej sprzedaży ponad 150 naczepami i cysternami, różnych roczników i w różnych wariantach cenowych. Są to cysterny przeznaczone zarówno do celów spożywczych, jak i chemii, cysterny neutralne, jak również dedykowane do transportu bitumu lub paliw. Poszukujemy do zakupu używanych naczep cystern. Naszą dewizą jest rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
 

Zapraszamy Państwa do kontaktu.Nie przegap najlepszych ofert!

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego biuletynu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Firma GRZEGORZ SZUMLAKOWSKI AUTOTANKER w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) oraz Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE 2016 L 119).